BEZPŁATNA KONSULTACJA

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

„Nieznajomość prawa szkodzi”

Jeśli jest coś, w czym możemy Ci pomóc, nie wahaj się z nami skontaktować już dziś.

Kontakt z nami

 

 

Zapoznałem się i akceptuję Klauzulę Informacyjną

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

joanna.rembecka@takczytametykiety.pl

791 166 402

Joanna Rembecka

tak, czytam etykiety

Właścicielem marki tak, czytam etykiety jest DISTRIBUTED ENERGY Sp. z o.o.

NIP: 7011046073
REGON: 389580958
KRS: 0000914202

ul. Hoża 86 / 410,

00-682 Warszawa

KONTAKT

Misja

Moją pasją jest propagowanie świadomości konsumenckiej w obszarze oznakowania produktów spożywczych.

 

Tak, czytam etykiety! To projekt, w którym podejmuję się pokazania Konsumentom, że czytanie etykiet nie jest skomplikowane i może być źródłem wartościowych informacji.
 
Narzędziem umożliwiającym realizację projektu jest współpraca
z producentami i dostawcami żywności w zakresie jakości ich produktów.
 

KLAUZULA INFORMACYJNA

 1. ADMINISTRATOR I KONTAKT Z NIM
  Właścicielem www.takczytametykiety.pl i jednocześnie administratorem danych jest DISTRIBUTED ENERGY Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 86 / 410, 00-682 Warszawa. Możesz się z nami skontaktować tradycyjną drogą korespondencyjną na ww. adres siedziby spółki lub wysyłając wiadomość e-mail na adres: biuro@distributedenergy.pl
 2. TWOJE PRAWA:
  Przysługuje Tobie prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a w pewnych sytuacjach, także prawo do wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych. Jeżeli uważasz, że dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 3. PO CO NAM TWOJE DANE?
  Twoje dane są przetwarzane w celu informowania Cię o potencjalnie interesujących Cię treściach związanych z działalnością Spółki, wysyłania informacji handlowej i prowadzenia marketingu bezpośredniego naszych usług, w ogólnych celach kontaktowych jak również w celu zapewnienia Ci uczestnictwa w organizowanych przez nas webinarach oraz ewentualnego dochodzenia, ustalenia lub obrony przed roszczeniami z naszej strony.
 4. DLACZEGO MOŻEMY PRZETWARZAĆ TWOJE DANE?
  Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a) oraz f) RODO, czyli Twoja zgoda oraz nasz prawnie uzasadniony interes, którym jest kontakt z Tobą, marketing bezpośredni oraz ewentualne dochodzenie, ustalenie lub obrona przed roszczeniami.
 5. JAK DŁUGO MOŻEMY JE PRZETWARZAĆ?
  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie przez czas niezbędny do realizacji wskazanych w pkt III. powyżej celów przetwarzania, a po tym czasie przez czas niezbędny na wykazanie prawidłowości wykonania naszych obowiązków (zwykle będzie to okres przedawnienia roszczeń lub zobowiązań). Jeżeli podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest zgoda, będą one przetwarzane nie dłużej niż do momentu jej wycofania.
 6. KOMU MOŻEMY PRZEKAZAĆ TWOJE DANE:
  Twoje dane mogą zostać przekazane podmiotom zapewniającym hosting naszej strony internetowej lub danych, dostawcom narzędzi informatycznych i oprogramowania, podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa oraz innym podmiotom przetwarzającym dane w naszym imieniu na podstawie stosownych umów powierzenia przetwarzania danych.
 7. TRANSFER DANYCH:
  Twoje daje osobowe mogą być przekazywane poza obszar EOG w ramach korzystania przez nas z infrastruktury informatycznej (chmura obliczeniowa, poczta elektroniczna). W takim przypadku transfer będzie odbywał się z wykorzystaniem Standardowych Klauzul Umownych lub regulacji zatwierdzonych przez Komisję Europejską. Kopię danych przekazywanych do państwa trzeciego możesz uzyskać po zgłoszeniu takiej prośby.
 8. DOBROWOLNOŚĆ:
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne odpowiednio do kontaktu z Tobą, otrzymania przez Ciebie naszego newslettera i informacji handlowych, prowadzenia przez nas marketingu bezpośredniego, czy zapewnienia Ci uczestnictwa w organizowanych przez nas webinarach. Niepodanie przez Ciebie danych uniemożliwi ww. działania. Pamiętaj, że udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych możesz wycofać w każdym momencie kontaktując się z nami, jednak nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.
 9. PROFILOWANIE:
  Nie będziesz podlegać procesom zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowaniu.
 10. SPRZECIW:
  Masz prawo do wyrażenia sprzeciwu co do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, jeżeli Twoje dane przetwarzane są:
  1. na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu – możesz zgłosić sprzeciw z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją, wymaga to podania uzasadnienia;
  2. na potrzeby marketingu bezpośredniego – możesz go zgłosić w każdym przypadku, bez konieczności uzasadnienia.

…czyli wszystko co powinieneś wiedzieć o tym, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe.